Nasi Specjaliści

Trenerzy Personalni
Dietetycy
Fizjoterapeuci
Masażyści

Nasz zespół tworzą fachowcy najlepsi w swojej dziedzinie. Możesz się z nimi spotkać w Twoim mieście lub skorzystać z konsultacji online. Są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Współpracujemy z najwyższej klasy fachowcami. To oni układają dla Ciebie plany treningowe, dietetyczne oraz suplementację, niezbędne do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

img Janek Dostatni

Janek Dostatni

Warszawa

Trener personalny, dietetyk

Trener personalny, specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej i przygotowaniu motorycznym. Zwraca uwagę na detale, szczegółowo bada przyczyny popełnianych błędów i wcześniejszych...

Trener personalny, specjalizuje się w redukcji tkanki tłuszczowej i przygotowaniu motorycznym. Zwraca uwagę na detale, szczegółowo bada przyczyny popełnianych błędów i wcześniejszych porażek. Stara się być jednocześnie przyjacielem i nauczycielem, a sukces klienta traktuje bardzo personalnie. Ukończył m.in. takie kursy jak kurs Akademii S4 trenera personalnego, kurs Akademii KIF dietetyka i żywienie w sporcie. Poza sportem interesuje się networkingiem i marketingiem. Swoich podopiecznych trenuje w warszawskicvh klubach: Calypso Adgar Plaza, Cityfit Rondo Onz, Mcfit, Exuma gym. Jest finalistą konkursu Mister Polski 2016. Pomaga tworzyć wizerunki brandów i kreować drogę influencerów. Janek ułoży dla Ciebie zbilansowany plan dietetyczno treningowy na 1 miesiąc, jeśli to właśnie z jego konsultacji skorzystasz w naszym sklepie. Uwzględni w nim pytania dotyczące dysfunkcji ruchowych, kontuzji czy innych przeciwskazań.

img Jakub Kluczek

Jakub Kluczek

Zielonka

Trener personalny, dietetyk

Instruktor kulturystyki, licencjonowany dietetyk oraz instruktor kształtowania kobiecej sylwetki. Swoją wiedzę czerpie przede wszystkim od weteranów kulturystyki. Preferuje trening siłowy na...

Instruktor kulturystyki, licencjonowany dietetyk oraz instruktor kształtowania kobiecej sylwetki. Swoją wiedzę czerpie przede wszystkim od weteranów kulturystyki. Preferuje trening siłowy na wolnych ciężarach. Treneuje na siłowniach w okolicach Warszawy, najczęściej w Zielonce. Udziela konsultacji online na podstawie analizy badań i przeprowadzonego wywiadu – telefonicznie lub online. Kuba ułoży dla Ciebie plan dietetyczno treningowy na 1 miesiąc, jeśli to właśnie z jego konsultacji skorzystasz w naszym sklepie. Zarówno dieta jak i trening dbędą dostosowane do Ciebie indywidualnie.

img Paulina Dudzik

Paulina Dudzik

Kraków

Instruktor zumby

Zumba towarzyszy jej od bardzo dawna, w zasadzie od zawsze. Po zakosztowaniu uroków macierzyństwa zdobyła na AWF w Krakowie licencję zawodową Instruktora fitnessu, a następnie stała się...

Zumba towarzyszy jej od bardzo dawna, w zasadzie od zawsze. Po zakosztowaniu uroków macierzyństwa zdobyła na AWF w Krakowie licencję zawodową Instruktora fitnessu, a następnie stała się licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, Kids i Junior… I, tak już od ponad 5 lat, spotkać możecie ją w krakowskich klubach fitness. Na zajęciach panuje u Niej reggaeton, który aktualnie szlifuje i udoskonala. Poza tym – człowiek orkiestra! Wszędzie jej pełno, pozytywną energią zaraża świat. Kupując w naszym sklepie 3 opakowania Modify Reductor masz okazję uczestniczyć bezpłatnie w 2 zajeciach zumby z Pauliną!

img Patryk Kalicki

Patryk Kalicki

Warszawa

Trener

Trener personalny i pasjonata sportu od najmłodszych lat. Specjalizuje się w treningach siłowych i ćwiczeniach bezpośrednio poprawiających zarys mięśni i widoczną poprawę sylwetki. Patryk...

Trener personalny i pasjonata sportu od najmłodszych lat. Specjalizuje się w treningach siłowych i ćwiczeniach bezpośrednio poprawiających zarys mięśni i widoczną poprawę sylwetki. Patryk rozpisze dla Ciebie plan treningowo- dietetyczny na pierwsze 6 tygodni Twojej drogi do lepszej formy, dostosowany indywidualnie do Twoich wymagań, stanu zdrowia i celu. Prowadzi treningi personalne w Warszawie, głównie w CityFit Targówek oraz CityFit Rondo ONZ.

img Patryk Pieczywek

Patryk Pieczywek

Warszawa

Trener personalny, Dietetyk

Przemyślany i dobrze ułożony plan, stały kontakt, ogromne wsparcie, przyjazna atmosfera oraz duże wymagania – taka właśnie będzie konsultacja z Patrykiem. Wykorzystasz z nim...

Przemyślany i dobrze ułożony plan, stały kontakt, ogromne wsparcie, przyjazna atmosfera oraz duże wymagania – taka właśnie będzie konsultacja z Patrykiem. Wykorzystasz z nim najefektywniej swój czas treningowy, a z nadejściem odpowiedniej pory samodzielnie wykonasz treningi. Patryk ze sportem jest związany od lat. Jeśli właśnie nie prowadzi treningu personalnego, to trenuje samego siebie. Specjalizuje się w stretchingu, ćwiczeniach dla kobiet w ciąży ale także przywróci Cię do kondycji po urazach i kontuzjach. Po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie ułoży dla Ciebie zarówno plan treningowy jak i żywieniowy, dostosowując go idealnie dla Twoich potrzeb. W przypadku jakichkolwiek pytań, masz z nim nieograniczony kontakt. Bezpośrednio spotkasz go w Warszawie- głównie w CityFit Targówek oraz klubie Spartans w Zielonce.

img Andrzej Pałubiński

Andrzej Pałubiński

Warszawa

Trener personalny, dietetyk

Wyspecjalizowany dietetyk z ogromną wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim- poczuciem humoru. Andrzej zmieni Twój styl życia wprowadzając właściwy sposób żywienia, zadba o prawidłową...

Wyspecjalizowany dietetyk z ogromną wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim- poczuciem humoru. Andrzej zmieni Twój styl życia wprowadzając właściwy sposób żywienia, zadba o prawidłową aktywność fizyczną oraz odpowiednią ilość snu i wypoczynku. Rozpisze dla Ciebie skuteczną i szczegółową dietę dobraną specjalnie do Twoich potrzeb. Specjalizuje się w dietach wysokotłuszczowych – niskowęglowodanowych oraz paleo. Dodatkowo uzupełni Twoją dietę o opiekę treningową z szeroką gamą aktywności fizycznej dostosowaną do wieku, ograniczeń oraz wydolności fizycznej. Andrzej jest bardzo wszechstronny: magister wychowania fizycznego, trener sztuk walki, instruktor samoobrony, pływania i fitnessu. Prowadzi zajęcia głównie w Warszawie na Białołęce.

img Przemysław Suchocki

Przemysław Suchocki

Warszawa

Trener personalny, dietetyk

Pasjonata kulturystyki, z którą związany jest od ponad 20 lat. Pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt po kontuzji oraz dobierze trening podczas już zaistniałego urazu mięśni lub stawów....

Pasjonata kulturystyki, z którą związany jest od ponad 20 lat. Pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt po kontuzji oraz dobierze trening podczas już zaistniałego urazu mięśni lub stawów. Trening z Przemkiem przebiega pod hasłem “technicznie i dokładnie”. Jego specjalnością jest dieta sportowa, zarówno na redukcję jak i na masę. Przy Nim najbardziej oporne dla Ciebie ćwiczenie stanie się ulubionym. Do każdego podopiecznego podchodzi profesjonalnie i indywidualnie, jest absolutnie nieszablonowy. Konsultacja dietetyczno-treningowa z Nim jest bardzo szczegółowa i nastawiona na osiągnięcie wymarzonych efektów. Przemek trenuje w Warszawie: najczęściej spotkasz go w Cityfit Targówek, Calypso Piaseczno oraz Burneika Gym.

img Marta Kuzyka

Marta Kuzyka

Warszawa

Trener personalny, dietetyk

Pracuje z kobietami i układa dla nich plany dietetyczno- treningowe. Pasja, wieloletnie doświadczenie i chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że stała się specjalistką do spraw żywienia i...

Pracuje z kobietami i układa dla nich plany dietetyczno- treningowe. Pasja, wieloletnie doświadczenie i chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że stała się specjalistką do spraw żywienia i suplementacji. Marta jest licencjonowaną Instruktorką Rekreacji Ruchowej o specjalności Kulturystyka. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, stretchingu, treningu TRX oraz z tematyki treningu w okresie ciąży, a także po porodzie. Jest wszechstronna, bardzo wymagająca, stawia na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz różnorodność podczas treningu. Trening z Nią będzie przede wszystkim bardzo spersonalizowany. Zawsze stawia na jakość swoich usług i dba o indywidualne potrzeby klienta. Układając dla Ciebie plan dietetyczno- treningowy przeprowadzi z Tobą bardzo szczegółowy wywiad. Jej ulubioną formą aktywności jest trening funkcjonalny, gdyż nie wymaga on specjalistycznego sprzętu ani miejsca. Osobiście spotkasz Martę w Warszawie- głównie w CityFit Targówek, ale chętnie przeprowadzi dla Ciebie trening gdziekolwiek indziej!

JAK DZIAŁA ?

Skóra jest jak zwierciadło.

Włosy i paznokcie to wizytówka każdej Kobiety!

 

Kiedy Twój organizm jest w dobrej formie, promieniejesz. Ale jeśli stresujesz się lub masz problemy zdrowotne, cera traci blask a na twarzy pojawiają się niedoskonałości. Modify Femibra przywróci Twojej skórze zdrowy, piękny wygląd i pomoże Ci zadbać o siebie od wewnątrz.

 

NATURALNY NUTRIKOSMETYK

Modify Femibra to nutrikosmetyk, czyli kosmetyk zamknięty w kapsułkach. Wszystkie składniki są skrupulatnie dobrane i w 100% naturalne.

Każda kapsułka zawiera unikalną formułę: kolagenu rybiego, kwasu hialuronowego, MSM, witamin, ekstraktów z roślin… i tyle, bez zbędnych dodatków ;)

 

SKŁAD

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję do spożycia (1-2 kapsułki):

SkładnikZawartość w 1 kapsułce (%RWS*)Zawartość w 2 kapsułkach (%RWS*)
hydrolizat kolagenowy NatiCol®150 mg300 mg
ekstrakt 4:1 z nasion kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Mill.)50 mg100 mg
ekstrakt z nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum), w tym:
lignany
40 mg (4 mg)80 mg (8 mg)
ekstrakt 4:1 z szyszek chmielu (Humulus lupulus)30 mg60 mg
ekstrakt 4:1 z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.)10 mg20 mg
ekstrakt 4:1 z ziela czerwonej koniczyny (Trifolium pratense L.)10 mg20 mg
ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina), w tym: witamina C21,43 mg (15 mg (18,75%))42,86 mg (30 mg (37,5%))
witamina E5 mg (41,67%)10 mg (83,33%)
kwas hialuronowy30 mg60 mg
kwas foliowy100 micro g (50%)*200 micro g (100%)*

ZDS* – zalecane dzienne spożycie

 

KOLAGEN

Zastosowaliśmy NatiCol® – najlepiej przyswajalny francuski kolagen. Dzięki swojej jakości i naturalności likwiduje stany zapalne, spowalnia procesy starzenia się, ujędrnia skórę a także pomaga w pozbyciu się cellulitu. NatiCol® neutralizuje wolne rodniki i czynniki endogenne uszkadzające komórki skóry właściwej. Nawilża skórę od środka zapewniając jej elastyczność. Działa regenerująco na włosy i paznokcie.

 

KWAS HIALURONOWY

Nawilża skórę i dba o odpowiedni stan włókien kolagenowych. Jego synergia z kolagenem stymuluje bezpośrednio wzrost pęcherzyków fosfolipidowych. Dzięki temu biust staje się naturalnie jędrny i nabiera naturalnego kobiecego owalu. Uzyskasz delikatny efekt PUSH-UP bezpiecznie i naturalnie, bez skutków ubocznych.

 

MSM

Poprawia kondycję, regeneruje i odbudowuje płytkę paznokci. Pobudza do szybszego porostu i wygładza włosy nadając im blasku. Dzięki MSM skóra staje się gładka, aksamitna i elastyczna, a drobne przebarwienia znikają.

 

WITAMINY

Kompleks użytych w kapsułkach witamin wpływa na promienny wygląd Twojej skóry. Witamina E odżywia, nawilża i natłuszcza skórę zapobiegając wiotczeniu oraz usuwa wolne rodniki przez co skóra pozostaje dłużej w dobrej kondycji. Witamina C pozyskiwana z dzikiej róży stymuluje syntezę kolagenu, a przez usuwanie wolnych rodników opóźnia procesy starzenia. Zawarte w niej kwasy owocowe poprawiają dodatkowo stan i koloryt skóry. Dodatkowo zapobiega pękaniu naczynek krwionośnych.

 

EKSTRAKTY ROŚLINNE

Użyliśmy fitoestrogenów, czyli naturalnie występujące w przyrodzie “odpowiedniki” kobiecych hormonów, które pobudzają organizm do produkcji kolagenu. Nasiona kozieradki wzmacniają włosy, zapobiegają ich wypadaniu i stymulują wzrost nowych kosmyków, tzw. baby hair. Czerwona koniczyna działa przeciwobrzękowo przy nadmiernym gromadzeniu się wody w organizmie.
Ekstrakty z kopru włoskiego i szyszek chmielu działają antyoksydacyjnie, chroniąc DNA, tłuszcze i proteiny znajdujące się w komórkach. Len zwyczajny wspomaga regularną pracę jelit i lepsze trawienie. Kwas foliowy reguluje wzrost i funkcjonowanie wszystkich komórek a także działa uspokajająco.

 

NAMACALNE EFEKTY

Już po 3 tygodniach większość kobiet zauważa dobroczynne efekty działania składników. Po pełnej 3- miesięcznej kuracji, Twoja skóra będzie promienna i jędrna, włosy wzmocnią się i nabiorą blasku, a paznokcie staną się znacznie mniej łamliwe.

Gładka i dobrze napięta skóra.

Mocne włosy i paznokcie.

Promienny wygląd.

Potwierdza to aż 98% badanych klientek.

2 kapsułki dziennie popijając szklanką wody – tyle wystarczy, byś mogła cieszyć się zdrową, piękną skórą oraz mocnymi włosami i paznokciami. Pamiętaj, że składamy się w 60% z wody, a więc nawadniaj się ciągu dnia ;)

 

REGULARNOŚĆ

Modify Femibrę stosuj regularnie przez 6 do 12 tygodni. Po tym czasie możesz zrobić sobie przerwę i znów wrócić do suplementacji. Przerwa jednak nie jest jednak wymagana, ponieważ dzięki naturalności składu możesz stosować Modify Femibrę codziennie!

Korzystamy z dostępnej wiedzy by w możliwie najlepszy sposób zatroszczyć się o Ciebie od wewnątrz. Modify Femibra to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą zadbać w zdrowy sposób o piękny wygląd skóry, włosów i paznokci także od wewnątrz. Wydobądź z siebie naturalne piękno!