fbpx

Centrum informacji oraz pomocy

Znajdź odpowiedzi na pytania

Zwroty

Zobacz jak w skrócie wygląda proces zwrotu zamówionych produktów.

1. Skontaktuj się z nami

Dla Twojej wygody wydłużyliśmy standardowy czas na zwrot do 30 dni od otrzymania zamówienia. Skontaktuj się z nami mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem (+48) 579 512 342.

2. Wyślij produkt

Starannie zapakuj produkt aby nie uszkodził się podczas wysyłki (najlepiej w oryginalne opakowanie), dołącz dowód zakupu oraz formularz zwrotu (możesz go pobrać tutaj). Paczkę wyślij na adres wskazany poniżej:

Modify® Sp. z o.o.
ul. Odkryta 51B/4
03-140 Warszawa

3. Zwrot kosztów

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej uruchomimy procedurę zwrotu kosztów. Środki przelejemy w ten sam sposób, w jaki otrzymaliśmy płatność za zamówienie (w przypadku płatności przy odbiorze – na konto, które wskazałeś w formularzu).

Przydatne informacje, które przyspieszą procedurę zwrotu.

1. Zwroty należy składać poprzez przesłanie poprawnie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub odesłać na adres: Modify® Sp. z o.o. ul. Odkryta 51B/4 03-140 Warszawa.

2. Towar może zostać zwrócony w ciągu 30 dni kalendarzowych, liczonych od dnia doręczenia przesyłki do Klienta do daty potwierdzenia nadania zwrotu, np. stempla pocztowego.

3. Zalecamy wysyłkę listem poleconym (rejestrowanym). Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

4. Koszty wysyłki ponosi kupujący.

5. Zwrotom nie podlegają towary, na którym widoczne są ślady użytkowania lub wada produktu.

6. Pełen zakres odpowiedzialności i obowiązków Sprzedawcy względem Klienta jest określony powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Dla umów sprzedaży podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta z tytułu niezgodności produktu z umową sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa sprzedaży konsumenckiej.