Wspierają nas

Sportowcy
Pasjonaci Sportu
Marki

Markę Modify wspierają zawodowi sportowcy. To eksperci z wieloletnim doświadczeniem i świetnymi wynikami na arenie światowej.

Robert Złotkowski

Dyrektor sportowy DSF Kickboxing Challenge, zawodnik i legenda kickboxingu, trener, zawodowiec, profesjonalista, fighter. Robert od dziecka próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, ale pasję odnalazł dopiero w kick-boxingu. Zawodowy kick-boxer a także członek Polskiej Kadry Narodowej w kick-boxingu. W tym sporcie osiągnął wszystko, co było do osiągnięcia i w 1997 roku przeszedł na boks. Zawodowy bokser wagi półciężkiej, zdobywca wielu tytułów na ringach polskich oraz zagranicznych, kaskader. Ma na swoim koncie m.in. takie tytuły jak Puchar Świata w kick-boxingu czy Mistrzostwo Świata w kick-boxingu.

http://www.zlotkowski.com/

Zofia Praczukowska

Zosia startuje w biegach lekkoatletycznych. Swoją karierę zaczęła od biegania, a w niedługim czasie pokochała również płotki. Zamiłowanie do biegania zrodziło się u Niej już w szkole podstawowej, a dzięki pasji i poświęceniu pokonała długą drogę na szczyt. Ma zaledwie 20 lat, ale już zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w biegu na 300 m przez płotki, na 200 m na hali oraz na dystansie 4×400 m w 2017r. Wielokrotna medalistka i finalistka Mistrzostw Polski na 100, 200 i 300 m, 4x 400 m oraz 100 i 400 m przez płotki. W 2013 roku wyrównała rekord Polski na 300 m przez płotki. Zosia była również reprezentantką Polski podczas XII Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Utrechcie, gdzie zajęła 13 miejsce w biegu na 400 m przez płotki.

http://zofiapraczukowska.pl/

Pasjonaci Sportu

img Bartosz Smęda – triathlonista

Bartosz Smęda – triathlonista


Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale Instytutu Kultury Fizycznej, trener II klasy pływania, trener personalny od przygotowania ogólnego i specjalistycznego. Od 18 lat czynny...

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale Instytutu Kultury Fizycznej, trener II klasy pływania, trener personalny od przygotowania ogólnego i specjalistycznego. Od 18 lat czynny sportowiec PRO, najpierw zawodnik pływania, do dziś zawodnik triathlonu w klubie IronMan Szczecin. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w triathlonie i aquathlonie na dystansach sprinterskich i olimpijskich. Jego największe osiągnięcia to: wielokrotny Mistrz Polski w Triathlonie, 36 mc na Mistrzostwach Świata w Hamburgu, Wielokrotny Mistrz Polski w Aquathlonie, czynny zawodnik Niemieckiej I Bundesligi. Od 2014 jest zawodowym żołnierzem 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. W czasie kiedy nie pełni służby i nie trenuje, dzieli się swoimi umiejętnościami pływackimi z najmłodszymi oraz prowadzi zajęcia dla każdego, kto chce nauczyć się triathlonu lub poszczególnych dyscyplin wchodzących w jego skład.

img Maciej Piotrowski

Maciej Piotrowski


Reżyser, producent filmowy, scenarzysta, lektor. Od pięciu lat na diecie roślinnej. W 2013 roku mając 42 lata, ważąc 124 kg i paląc od 25 lat papierosy rozpoczął nowy rozdział w życiu...

Reżyser, producent filmowy, scenarzysta, lektor. Od pięciu lat na diecie roślinnej. W 2013 roku mając 42 lata, ważąc 124 kg i paląc od 25 lat papierosy rozpoczął nowy rozdział w życiu pozbywając się ponad 44 kg zbędnego balastu zmieniając radykalnie styl i jakość swojego życia. Dziś biegacz amator oraz pilny uczeń Akademii Kettlebells Warszawa. Ma na swoim koncie blisko 20 maratonów ulicznych, cztery ultramaratony górskie na dystansach powyżej 80 km, bierze udział w licznych akcjach promujących zdrowy tryb życia. Założyciel klubu dla facetów, EX BOYLER TEAM, w którym członkowie wymieniają się doświadczeniami jak zmienić swoje życie. W 2019 roku zamierza pokonać w 10 dni bez supportu – Główny Szlak Beskidzki oraz zdobyć potrzebne punkty by zakwalifikować się do UTMB.

Partnerzy